O nás

Na Českém trhu působíme od roku 2007. Zabýváme se ryze správou, vymáháním a odkupem pohledávek a poradenstvím. Naše působnost je orientována výhradně na Českou republiku. Veškeré naše činnost je vykonávána zcela v souladu platnou legislativou České republiky.

Naším posláním je poskytování strukturované a profesionální pomoci firmám a lidem, kterým do profesního i osobního života zasahují dlužníci neplněním svých závazků.
Náš klient a jeho spokojenost je vždy na prvním místě. Spokojenost klienta měříme rychlostí navrácených peněz. Jsme vůči sobě nároční a neustále pracujeme na vlastním rozvoji. Máme rádi výzvy.

Naším hlavním zaměřením je hromadné vymáhání nezajištěných pohledávek za fyzickými osobami. Díky silnému a kvalitnímu personálnímu zázemí jsme schopni účinně řešit i pohledávky jakéhokoliv charakteru.

Základní filosofií naší společnosti je nepoškodit dobré jméno klienta. Proto klademe důraz na úspěšné vymožení pohledávek již v mimosoudním vymáhání a tím redukovat množství soudních sporů a exekucí vedených proti dlužníkům klienta. V současné době je společenská „nálada“ zaměřena na ochranu domnělých práv dlužníků a plošné soudní spory a exekuce mohou věřitelům vytvářet negativní marketingovou reklamu.

Abychom mohli garantovat plnou komplexitu našich služeb, vytvořili jsme tzv. partnerskou síť, která zahrnuje spolupracující třetí subjekty z řad advokátů, notářů a exekutorů.

S našimi partnery sdílíme stejný přístup ke klientům, kontinuálně spolupracujeme na rozvoji našich služeb. Po našich partnerech požadujeme 100% profesní odbornost, transparentnost jejich činnosti a technologickou vyspělost.

Advokáti:

- Mgr. Martin Sejk

- JUDr. Jaromír Štůsek

Exekutoři:

- Mgr. Martina Havlová

- Mgr. David Vybíral, LL.M

Notáři:

- Spolupracující notáře zde nemůžeme uvést, neb dle usnesení prezidia NKČR z 30.3.1993 je nabízení služeb notáře formou inzerce v rozporu s důstojností notářského povolání, viz § 48 odst. 1 notářského řádu.

Kontaktujte nás

Pro případné dotazy vyplňte následující formulář.

Máte na nás otázku, na kterou jste zde nenalezli odpověď? Kontaktujte nás na tomto telefonním čísle.

volejte zdarma

225 990 300

Zavolejte nám


Kontaktní informace

ABEWY EXE GROUP, s.r.o
Komplex Olšanka
Táboritská 1000/23
130 87, Praha 3 Žižkov

Provozní doba:
Po - Čt: 9:00 - 18:00
Pá: 9:00 - 15:30

Kontakt pro dlužníky
Telefon: 225 990 330
Mobil: 775 562 855

Kontakt pro věřitele
Telefon: 225 990 301
Mobil: 778 090 301